Diskografie

Aneta dosud vydala pět řadových desek: Spousta andělů, Dotyk, Jsem, Na Radosti, Dvě slunce. Vedle studiových materiálů byly vydány také živé záznamy koncertů, z nichž některé vyšly i na DVD /např. záznam akustického turné Pár míst nebo záznam z pražského Forum Karlín Na vlně radosti/ a kompilace Zázračná písně krajina 20 LET.

Pane Bůh, tady Anna – audiokniha

cover_audiokniha_fynn-anna.jpg

Čte: Bára Hrzánová
Hudba a zpěv: Aneta Langerová
Režie: Hana Kofránková
Hudební produkce: Jakub Zitko
Autor: Fynn
Překlad: Ladislav Šenkyřík

Vše, co nás přesahuje, řečeno jasně a zajímavě ústy malého děvčátka Anny, ve skvělé interpretaci Báry a Anety, doplněno dvěma bonusovými písněmi.

Báře Hrzánové a Anetě Langerové jednoho dne vstoupila do života kniha, jejíž poselství by si přály s vámi sdílet.

Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích. 

Ve třicáty'ch letech našel mladý Fynn při potulkách ulicemi Londýna malé opuštěné děvčátko Annu, ujal se jí a se svou matkou se o ni staral. Po večerech si spolu vyprávěli a hráli, mluvili o životě, o přírodních vědách a matematice i o všem, co nás přesahuje. Anna Fynnovi povídala o svy'ch rozmluvách s „panem Bohem“, jemuž se svěřovala se všemi myšlenkami a těžkostmi. Měla neobyčejnou schopnost přesně formulovat životně důležité otázky, které ji zajímaly a dokázala na ně nalézt i jasné odpovědi. Nevinný, ale pronikavý pohled Anny na svět přiměl Fynna, aby přeformuloval své dosavadní názory. 

Audiokniha Pane Bůh, tady Anna vznikla v režii Hany Kofránkové, v podání Barbory Hrzánové s hudbou Anety Langerové a v hudební produkci Jakuba Zitka. Jako speciální bonus obsahuje dvě písně se zhudebněnými texty z knížky. Součástí obalu je malé překvapení, které darovala Ruční papírna Velké Losiny.
Inspirovány mimořádným dílem, vytvořily Bára Hrzánová četbou a Aneta Langerová hudbou a zpěvem kongeniální komplet, zasahující naše vědomí silným sdělením.

Oficiální teaser: https://www.youtube.com/watch?v=-NQUS_Q77fA

Audiokniha vznikla ve spolupráci Supraphonu, Karmelitánským nakladatelstvím a Art Shock s.r.o.

Koupit CD

Kategorie diskografie