Novinky

Vyšla nová audiokniha Pane Bůh, tady Anna, kterou načetla Bára Hrzánová a Anet doplnila hudbou na motivy z knihy. Koncem roku se těšíme na samostatné koncerty.

12. 11. 2009Web, který je každý den trochu jiný a reaguje na to, co se na něm děje.

Po ručně kresleném studio blogu, kde si Aneta nakreslila svůj pokojíček, přichází nový web s úplně novým konceptem. Jestliže studiový web kladl důraz na minimalistický design, nový využívá moderních světových trendů a snaží se mnohem výrazněji vtáhnout uživatele do děje. Tak, aby si z internetu odnesl nějaký zajímavý zážitek. Web se obsáhle věnuje všem Anetiným aktivitám, tedy nejen hudbě, ale i charitativním a dalším projektům.

Web umí být každý den trochu jiný – používá jiný obsah na pozadí, nebo upravuje velikost článků na nástěnce podle jejich čtenosti. Odráží tak oblíbenost jednotlivých témat a uživateli touto formou nabízí specifickou statistiku o tom, co nejvíc zajímá ostatní.

Web vznikl díky úzké spolupráci a zapojení Anety, jejího managementu a společnosti SHERWOOD Media - tvůrce celého řešení a on-line komunikace. Ta je mj. držitelem dvou Andělů za nejlepší hudební web. „Tvorba tohoto webu byla pro nás velká radost. Z původních obav, jak dopadne mix nejnovějších technologií a poměrně odvážného komunikačního přístupu, zůstalo čiré nadšení z dobře udělané práce a také z perfektní komunikace s klientem. Na tomto projektu si nejvíce ceníme možnosti předvést u špičkového umělce nejnovější trendy a ukázat tak nové možnosti ostatním,“ shrnuje ředitel společnosti Michal Šamánek.

Na novém webu se také návštěvníci mohou od 16.listopadu registrovat na koncert a křest nového alba Anety, které se jmenuje Jsem. Koncert se koná 4.12. v pražském Hard Rock Café a vstup je volný. Kapacita ale není neomezená. Těm, kteří chtějí mít jistotu, že se na křest dostanou, je určena právě registrace prostřednictvím webu.

Již tradičně také Aneta vystoupí na benefičním večeru Světlo pro Světlušku. V pořadí již 5. ročník dobročinné akce pro zrakově postižené a nevidomé a se bude konat ve středu 25.listopadu v Pražské křižovatce, kostele sv. Anny. Živě jej odvysílá Česká televize na programu ČT1 a Český rozhlas 1 Radiožurnál. Kromě Anety, patronky celého projektu, přijdou Svatlušku podpořit Miro Žbirka, Jirka Macháček a MIG 21, Tomáš Klus, Ivan Trojan, Tatiana Vilhelmová, Saša Rašilov, Vanda Hybnerová, Kateřina Neumannová, Eva Holubová a Jan Budař. Celým večerem bude provázet Michal Horáček, který moderoval už první koncert Aneta pro Světlušku.

„Benefiční večer je pomyslným vyvrcholením celoroční práce Světlušky a zároveň poděkováním všem, kteří spolu se Světluškou rozsvěcují svět nevidomých. Letošní ročník je i malým jubileem. Chtěli jsme jej proto udělat trošku jinak, diváci se tak mohou letos těšit z více slova a zajímavých reportáží,“ přiblížila Martina Kaderková, ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu. Během večera tak lidé třeba uvidí, jak si známe osobnosti jako Michal Horáček, Saša Rašilov a Vanda Hybnerová, Tatiana Vilhelmová a Ivan Trojan během akce Den potmě vyzkoušeli jaké to je prožít den bez pomoci jednoho z nejdůležitějších smyslů – zraku.

Během přímého přenosu mají diváci a posluchači možnost poslat Světlušce dárcovskou sms ve tvaru DMS SVETLUSKA na číslo 87 777. Nově mohou také využít možnost celoroční podpory Světlušky zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS SVETLUSKA ROK na číslo 87 777 (1 SMS = 12 DMS). Či přímo přispět na sbírkové konto 99999 99999/ 0100.

Vstupenky lze od  2.listopadu zakoupit v předprodeji sítě Ticketpro a Ticketstream od 250 Kč a v den konání na místě od 300 Kč. Vstupenky jsou pouze k stání a cena vstupenky neurčuje místo v sále. Kapacita sálu je 600 míst. Přímý přenos od 21,00 hod., vstup do sálu od 19,45 do 20,45 hod. Benefiční večer pořádá Nadační fond Českého rozhlasu a Agentura Art Shock.

Navštivte:

www.langerovaaneta.cz

www.sherwood.cz

www.svetluska.net