• 23. 01. 15 Pátek 19:00

  Již za tři týdny vyrážíme na cestu za vámi, poutníci....

  Pátek 19:00

  anet a jelen

  Nemůžeme se dočkat. Turné zahájíme v Prachaticích, nedaleko místa, které nás okouzlilo a po kterém jsem pojmenovala desku Na Radosti. Tam jsem taky poprvé uviděla Adama, jak mu místní lesáci říkají, a zakusila fascinaci a strach v jednom. Fascinace nad jeho majestátností a mohutným parožím, kterému neodolala žádná laň široko daleko a strach z toho, že nestihnu vylézt na nejbližší strom. Ještě teď mi buší srdce. Nejednou jsme se pak s Kubou vydali číhat na jeleny a laně z čihadel. Číhaná nás tuze baví. Je to taková meditace ve volné přírodě. Možná založíme nějaký spolek číhačů :-) Anet

  12 x
 • 16. 01. 15 Pátek 16:08

  Langerová: Politikům nemůže všechno projít. Lidi nejsou ovce

  Pátek 16:08

  Rozhovor s první českou vítězkou Česko hledá Superstar o talentových soutěžích, nové desce, životě ve městě, politické a společenské angažovanosti umělců i lesbické orientaci.

  0 x
 • 24. 12. 14 Středa 12:13

  Vánoční pozdrav s překvapením od Anet (video)

  Středa 12:13

  Milí poutníci, přeju vám klidné Vánoce, naberte síly do nového roku a mějte radost :-). Děkuji všem a za vše... Anet

  57 x
 • 20. 12. 14 Sobota 23:05

  Prodejny, ve kterých lze koupit CD Na Radosti

  Sobota 23:05

  0 x
 • 19. 12. 14 Pátek 14:26

  Krajina vzdálená, stále voní a sílu má....

  Pátek 14:26

  Trava.jpg

  Milí poutníci, přišel čas představit vám nový klip k písni Tráva.... někteří z vás jej viděli už na pondělním křtu desky v divadle Studio DVA. Videoklip vznikal na Šumavě v blízkosti již zaniklé osady Na Radosti, která dala jméno celému albu, v kruhu přátel a rodiny. Jednu z postav ztvárnila neteř Amálka Langerová. Režie se ujala Olga Špátová a za kamerou stál Lukáš Hyksa. Doufáme, že se vám filmové ztvárnění písně Tráva bude líbit. Krásný večer přeje Anet & spol.

  6 x
 • 19. 12. 14 Pátek 09:46

  musicserver.cz: Makrorecenze "Na Radosti" Anety Langerové

  Pátek 09:46

  "Na Radosti" je silné autorské album, kterým se Aneta Langerová posunula kousek dále. V hlavní recenzi jsme dost chválili, a tak jsme desku vhodili do klece dravé zvěře zvané makrorecenze. Pět redaktorů vyřklo ortel, ten podporuje resumé z již vydaného článku a bádá v dalších souvislostech.

  0 x
 • 18. 12. 14 Čtvrtek 17:34

  VIDEO: Podívejte se na nový klip Anety Langerové a těšte se na turné

  Čtvrtek 17:34

  Aneta Langerová natočila videoklip k písni Tráva z nového alba Na Radosti, jež je v současnosti na vrcholu prodejní hitparády ČR. Klip uvádí iDNES.cz v premiéře. Zároveň zpěvačka vyhlašuje termíny svého jarního turné.

  0 x
 • 17. 12. 14 Středa 21:45

  LIVE: Aneta Langerová umí příběhy z nové desky dojmout

  Středa 21:45

  Poslední předvánoční týden si Aneta Langerová vybrala pro křest nového alba Na Radosti, na nějž její fanoušci čekali pět let. V prostoru Studia Dva vedle osvědčených repertoárových jistot můžou i některé z nových písní dojmout k slzám.

  0 x
 • 16. 12. 14 Úterý 21:48

  Praha "Na Radosti": Aneta Langerová křtila novou desku jako vyspělá písničkářka

  Úterý 21:48

  Křest čtvrtého studiového alba Anety Langerové byl pestrou přehlídkou aranží od kapelního poprockového kabátu přes zapojení smyčcového tria až po závěrečnou sólovou výpověď na klávesy. Ta naznačila, že ač v současnosti zpěvačka inklinuje k bohatšímu zvuku, šansonové doby jsou možná blíž, než si myslíme.

  0 x
 • 16. 12. 14 Úterý 15:52

  Krásné odpoledne...

  Úterý 15:52

  krest studio dva

  ...ještě jednou děkuju VŠEM, kteří se podíleli na desce, nebo nám jakkoliv pomáhali dojít k vytouženému cíli a také VŠEM, kteří jste včera přišli na koncert a mohli jsme tak společně přivítat na světě nový klip i nové album. Na Radosti jsme pokřtili vodou z Vltavy, myslím, že se tím uzavřel kruh symbolů, které s albem souvisí, je tedy kompletní. Těším se na další koncerty a chvíle strávené s vámi. Přeju vám klidné předvánoční dny. Mějte RADOST Anet

  5 x
 • 16. 12. 14 Úterý 11:48

  Novinky.cz: Aneta Langerová poprvé představila písně z alba Na Radosti

  Úterý 11:48

  Premiérou videoklipu k písničce Tráva začal v pondělí večer v pražském Studiu DVA koncertní křest nového alba Anety Langerové Na Radosti. Zpěvačka na něm poprvé představila písničky z něho naživo.

  0 x
 • 15. 12. 14 Pondělí 10:12

  Zkoušeli jsme včera, zkoušíme i dnes...

  Pondělí 10:12

  zkouska krest

  ..baví nás to, ale ještě více nás to bude bavit, až budete sedět v hledišti :-) Dnes večer společně pokřtíme krabičku, do které se vešel rok a půl naší intenzivní práce. Album Na Radosti živě v 19:00 h v divadle Studio DVA! Na viděnou poutníci! Anet & spol.

  0 x
 • 15. 12. 14 Pondělí 08:36

  musicserver.cz: Aneta Langerová - "Na Radosti" jsem se snažila vyjádřit emoce konkrétněji

  Pondělí 08:36

  Čerstvá albová novinka Anety Langerové nazvaná "Na Radosti" vznikala uprostřed šumavských lesů a její přípravy byly pro zpěvačku v mnohém jiné. "Cesta k téhle desce mě hodně posílila," říká v našem obsáhlém rozhovoru, ve kterém svými postřehy přispěl i producent a spoluautor písní Jakub Zitko.

  0 x
 • 12. 12. 14 Pátek 20:48

  Z Anetina pokojíčku:

  Pátek 20:48

  anet pokojicek

  "Krabičky, čudlíky, pedály, propojky...to by se z toho člověk zbláznil, ale zní to pěkně, tedy alespoň zatím...strašidelné tremolo do Tragédie u nás na vsi se těší na vaše uši ;-) Na slyšenou a viděnou v pondělí, poutníci" :-) Anet

  0 x
 • 12. 12. 14 Pátek 15:48

  Aneta Langerová: O SuperStar jsem nestála a nepřihlásila bych se ani dnes

  Pátek 15:48

  Letošní rok je pro první vítězku talentové soutěže Česko hledá SuperStar Anetu Langerovou dalším milníkem. Po deseti letech opustila pozici patronky nadace Světluška, po pěti letech vydala téměř výhradně autorské album Na Radosti. „Pro mne je vždy zázrak, že něco takového jako autorské album vznikne,“ říká zpěvačka, která v únoru po třech letech vyrazí na turné nejen s akustickým triem, ale i s pětičlennou kapelou.

  0 x

Stránka 1 z 19HomeNovinky


Navigace: