Novinky

Proběhl 13. ročník dobrovolnického projektu Drž rytmus s "Čistou řekou Sázavou 2018". Kromě uklízení jsme se tentokrát zapojili i do výroby zajímavých věcí k dalšímu využití z předmětů, které jsme během čištění nasbírali. Hlavním heslem workshopu bylo “Využít, nebo zahodit? A blíží se nám hraní na festivalech 2018. Těšíme se

24. 1. 2018Druhé kolo volby prezidenta České republiky

Autor: Helena Kadlčíková

dsc_7619a.jpg

Krásný dobrý den.
Ráda bych tímto vzkazem podpořila všechny ty, kteří stále váhají, zda se zúčastní druhého kola volby prezidenta České republiky, aby přišli a volili dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Každý hlas je velmi důležitý.
Sama bych si pro naši zemi přála nového prezidenta, jelikož věřím, že by nás důstojně zastupoval jakožto seriózní člověk se srdcem na správném místě a pomohl nám spojit dva pomyslné tábory, o kterých tak často slýcháme v médiích.
Už několik let mám díky koncertům možnost jezdit napříč republikou a setkávat se s mnoha lidmi. Jsem přesvědčena o tom, že jsme jeden národ.
Přeji vám hodně štěstí nejen v tomto rozhodnutí, ale i v těch dalších osobních a pracovních, které vás v tomto roce čekají. 

S úctou k vám. Anet

Novinky

Proběhl 13. ročník dobrovolnického projektu Drž rytmus s "Čistou řekou Sázavou 2018". Kromě uklízení jsme se tentokrát zapojili i do výroby zajímavých věcí k dalšímu využití z předmětů, které jsme během čištění nasbírali. Hlavním heslem workshopu bylo “Využít, nebo zahodit? A blíží se nám hraní na festivalech 2018. Těšíme se