Koncerty

Aneta Langerová & Korben Dallas: Turné 2020 ZMĚNA PROGRAMU A ČASU | Praha 3, Palác Akropolis

22. 09. 2020 (Úterý) h
Palác AkropolisKubelíkova 27 13000Praha 3

Jsme moc rádi, že i za současných podmínek může dnešní koncert proběhnout. :) Jak jsme již informovali, koncert je rozdělen na dva. Na jaký termín máte jít, jste se dozvěděli z sms/e-mailu.

➡️ 1. KONCERT:

Open door: 17:40

Začátek: 18:00

Diváky moc prosíme, aby po skončení koncertu neprodleně opustili prostor sálu a přilehlých barů. Můžete si o zážitcích z koncertu povědět v restauraci či navštívit prostory Kafe•Akropolis, jakmile se usadí druhý turnus diváků :)

➡️ 2. KONCERT:

Open door: 19:40

Začátek: 20:00

Nezapomeňte si sebou vzít roušku a následně se pohodlně usadit, celý koncert je na sezení. O vaši bezpečnost se plně staráme, prostory klubu jsou vydezinfikované a připraveny pro vaši návštěvu. Budeme se těšit!

Naši milí, společnému projektu s kluky z Korben Dallas jsme věnovali více než rok úsilí. 
Tak dlouho trvalo, dokud se všechno naplánovalo, vymyslelo, složilo, nahrálo, vydalo.
Vyvrcholením všeho měly být společné koncerty, které byly plánované nejprve na jaro a později na nadcházející dny. 
Neustále měnící se podmínky pro organizaci koncertů v obou zemích, cestování a nepřestávající nejistota nám znemožnila odehrát koncerty v plánované podobě.
Zároveň nevidíme smysl v dalším přesouvání koncertů, protože nikdo z nás neví, kdy a jak se situace změní.
Vzdávat se ale nechceme, a proto jsme se rozhodli, že v Česku odehraje koncerty pouze Anet s kapelou a o slovenských koncertech vás budeme co nejdříve informovat.
Na koncerty budou platit vstupenky, které jste si koupili na původně plánované turné. Podmínky budeme měnit průběžně, jak se budou měnit nařízení státu a budeme vás informovat prostřednictvím předprodejních sítí, v kterých jste si vstupenky zakoupili.
Děkujeme vám za pochopení a podporu, které si velmi vážíme a doufáme, že si společně s kluky z Korben Dallas ještě někdy zahrajeme. 
Těšíme se na vás a věříme, že si koncerty bez kluků i tak společně užijeme.
Anet a tým
-----
Aneta Langerová & Korben Dallas: Turné 2020

Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – vydají některé společné písně a vyrazí na československé turné. Koncertní program na turné bude složen ze tří částí – kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby. Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí také v doprovodné kapele Langerové.


Děkujeme za podporu: Český rozhlas Radiožurnál, RTVS Rádio Slovensko, SHERWOOD Digital

Koncerty

8. 12. 2020 (Út)od 20:00

Aneta Langerová – koncert + křest nového CD | Praha 1, Studio DVA divadlo

Studio DVA divadlo, Václavské nám. 56, Praha 1 110 00

10. 12. 2020 (Čt)od 18:00

Aneta Langerová – koncert + křest nového CD | Kroměříž, Dům kultury | Divadelní sál

Dům kultury | Divadelní sál, Tovačovského 2828, Kroměříž 767 01