Koncerty

Poslední dva koncerty letošního roku jsou zárověn i posledními koncerty turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován s Anet, její milovanou kapelou a smyčcovým triem. Tak poleťte s námi!

Aneta Langerová a Korben Dallas - turné Nekonečně | Žilina, Mestské divadlo

13. 11. 2023 (Pondělí)20:00 h
Mestské divadloHorný Val 1 01001Žilina

Jak se z Konečně stalo Nekonečně
aneb Aneta Langerová a Korben Dallas představují svůj nový singl Neustoupím a vydávají se na turné.
----
Předprodej a informace: 
Vstupenky na slovenské koncerty turné se prodávají v sítích www.predpredaj.sk a www.ticketportal.sk. Všechny informace o turné a předprodeji českých koncertů najdete na www.langerovaaneta.cz
Předprodej vstupenek /na sezení/ spuštěn!
Vstup: 19:00

----

Nekonečné čekání se končí a Aneta Langerová s Korben Dallas vyráží na turné. Od vydání jejich první společné písně Sen uběhlo již sedm let. Turné k EP Konečně, které bylo plánováno na duben 2020, bylo zrušeno v poslední chvíli kvůli právě se rozbíhající pandemii covidu, stejně dopadly i koncerty přeložené na podzim stejného roku. Obě strany byly následně zaměstnány vlastními aktivitami – Langerová vydala a koncertuje s úspěšným albem Dvě slunce, Korben Dallas se svou deskou Deti rýb. Všichni však cítili, že nemohou nechat jejich společný projekt nedokončený. Po třech letech tak přicházejí s novou písní Neustoupím z alba Nekonečně, které mapuje celou jejich dosavadní společnou tvorbu, doprovázeném sérií šesti koncertů v Čechách a na Slovensku. Na československé cesty se vydávají s dlouholetými členy Anetiny skupiny – klavíristou Jakubem Zitkem a violoncellistkou a zpěvačkou Dorotou Barovou. Barová v minulosti spolu se třemi muzikanty z Korben Dallas stála rovněž za formací Tugriki. 

Konečně se tak všichni setkají na jednom pódiu a svým posluchačům odehrají multižánrový program, jehož součástí budou písně nejen z alba Nekonečně, ale i jejich největší hity. 

Turné Aneta Langerová a Korben Dallas „Nekonečně“:
6. 11. 2023 Praha – Palác Akropolis
7. 11. 2023 Brno – Fléda
8. 11. 2023 Ostrava – Akord

12. 11. 2023 Košice – Tabačka Kulturfabrik
13. 11. 2023 Žilina – Mestské divadlo
14. 11. 2023 Bratislava – Slovenská národná galéria

Veškeré informace o Anetě, vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na:
www.langerovaaneta.cz
www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial/
www.instagram.com/langerova_aneta/

Veškeré informace o Korben Dallas:
www.korbendallas.sk
www.facebook.com/korbenband
www.instagram.com/korben.dallas.band/

Koncerty

Poslední dva koncerty letošního roku jsou zárověn i posledními koncerty turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován s Anet, její milovanou kapelou a smyčcovým triem. Tak poleťte s námi!

16. 12. 2023 (So)od 20:00