Koncert pro Súdán | Praha, Jazz Dock
Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2 , Praha 150 00
Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem pokračuje aneb je jedna zázračná krajina, kde každému zní jeho píseň jediná.
Místo:
Čas:
Benefiční koncert na podporu lidí zasažených válkou v Sudánu.
Hudba jako gesto solidarity. Koncert pro Súdán spojí výjimečné osobnosti české a slovenské hudební scény napříč žánry – od jazzu přes pop až po alternativní a autorskou tvorbu. V jednom večeru se setkají různé hudební světy se společným cílem: vyjádřit podporu lidem v Súdánu, kteří čelí dlouhodobé humanitární krizi. Koncert má ryze nepolitický charakter a je veden čistě humanitární myšlenkou. Veškerý výtěžek z akce bude věnován organizaci Lékaři bez hranic, která v Súdánu dlouhodobě působí a poskytuje nezbytnou zdravotní a humanitární pomoc tam, kde je jí nejvíce třeba. Na pódiu se představí: David Koller, Aneta Langerová, Katarzia, Ondřej Brzobohatý, Lucia Šoralová, Mirek Kemel, Marie Kieslowski, Markéta Foukalová & Martin Brunner a Hlaskontrabas Duo (Ridina Ahmedová & Petr Tichý).. Přijďte podpořit sbírku svou účastí. Každá zakoupená vstupenka je konkrétním gestem solidarity a pomoci tam, kde je jí dnes nejvíce zapotřebí. Koncert pro Súdán je pozváním ke společnému zastavení, empatii a sdílení – večerem, kdy hudba dává hlas naději.
Večerem vás provede Lejla Abbasová.
David Koller
Aneta Langerová
Katarzia
Ondřej Brzobohatý
Lucia Šoralová
Mirek Kemel
Marie Kieslowski
Markéta Foukalová a Martin Brunner
Hlaskontrabas Duo - Ridina Ahmedová a Petr Tichý
Vstupné: VIP vstupné (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou) 4500 Kč, na sezení 2500 Kč, na stání 1200 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.
Web kapely: www.lekari-bez-hranic.cz
Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem pokračuje aneb je jedna zázračná krajina, kde každému zní jeho píseň jediná.
Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2 , Praha 150 00
Sál Filharmonie Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové 500 03
Kulturní dům Josefa Suka, Havlíčkova 514, Sedlčany 383 01
Společenský sál sokolovny, Masarykova 243, Kdyně 345 06
Panský dům, Jungmannova 137, Choceň 565 01
Zámecká zahrada, Jiřího náměstí 1, Poděbrady 29001
Vinařství Château Valtice, Valtice
Barokní dvůr, Borotín 120, Borotín 391 35
Letní kino, SNP, Prachatice 383 01