Koncerty

Ať hudba hraje a Dvě slunce hřejí všechny bez rozdílu celé léto! Anet se společně s kapelou a smyčcovým triem za vámi vydají na koncerty letního turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován od června do září 2022. Nadechněme se divokou silou a radujme se společně!

Aneta Langerová – Dvě slunce | Kutná Hora , Zámek Kačina

6. 08. 2022 (Sobota)20:30 h
Zámek KačinaSvatý Mikuláš 51 284 01Kutná Hora

Aneta Langerová Dvě slunce 

aneb Jak krásné je být milován
Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem

----

 • Předprodej a informace:

  • pokladna Zámek Kačina
  • www.nzm.cz
  • www.langerovaaneta.cz

 • Předprodej vstupenek spuštěn!
 • Web pořadatele:

  www.nzm.cz

 • Vstup: 19:00
  Areál zámku Kačina bude pro návštěvníky koncertu otevřen od 19:00h. Přijďte si dát skleničku dobrého vína a prohlédnout si krásy a zajímavosti zámku a jeho okolí. V prostoru koncertu je možné volné sezení na židlích a lavičkách v dostatečném počtu. Návštěvníci si ale mohou vzít i např. svoji deku, karimatku či skládací židličku.

  Vstupenky lze zakoupit on-line, na pokladně zámku či na místě. Zakoupit lze také zvýhodněné rodinné vstupné. Zároveň upozorňujeme, že každý návštěvník akce musí mít vlastní vstupenku. 

  Parkování je možné v dostatečné kapacitě. Koncert se koná za každého počasí. Těšíme se na vás!

----

Vítejte ve světě Dvou sluncí.
V nekonečném vnitřním prostoru, kde je snění dovoleno.
Stačí se na chvíli ztišit a zastavit.
Stát se tím, kdo pozoruje.

Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů. 
Následovat Anet do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i vás.
Zaposlouchat se do příběhů z nového alba budou moci všichni fanoušci na koncertním turné, na kterém Anet doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak můžete na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak. 

„Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme. Už se nemohu dočkat až budeme zase na cestách, má to své kouzlo. Moc mi chyběla interakce s publikem. Atmosféra živého hraní je nenahraditelná. Ať hudba zní a slunce svítí všem bez rozdílu,“ říká Anet.

Děkujeme za podporu: Domanský.cz, SHERWOOD Digital, Český rozhlas Radiožurnál, RTVS Rádio Slovensko, AV Media Events, Supraphon, OSA

Koncerty

Ať hudba hraje a Dvě slunce hřejí všechny bez rozdílu celé léto! Anet se společně s kapelou a smyčcovým triem za vámi vydají na koncerty letního turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován od června do září 2022. Nadechněme se divokou silou a radujme se společně!

19. 08. 2022 (Pá)od 19:05

Tribute to Freedom - Pocta slobode | Bratislava, Hrad Devín

Hrad Devín, Muránská ul., Bratislava 84110

20. 08. 2022 (So)od 22:00

festival TrutnOFF BrnoON | Brno

, Pisárecká 480/11, Brno 603 00

28. 08. 2022 (Ne)od 20:00

Aneta Langerová – Dvě slunce /VYPRODÁNO/ | Praha 2, divadlo Studio DVA - Letní scéna Vyšehrad

divadlo Studio DVA - Letní scéna Vyšehrad, Soběslavova, Praha 2 12800

2. 09. 2022 (Pá)od
3. 09. 2022 (So)od 20:00

Aneta Langerová – Dvě slunce | Nitra /SK/, Nitranský hrad

Nitranský hrad, Nám. Jána Pavla II. č. 7, Nitra /SK/ 95050

9. 09. 2022 (Pá)od 20:30

Plaváček Fest | Sázava, Kemp Sázava u Prahy

Kemp Sázava u Prahy, Poznaňská 297, Sázava 285 06

10. 09. 2022 (So)od 18:45