vladan malinjak_vyska.jpg

Vladan Malinjak

  • narozen 11.3.1974 v Ostrově nad Ohří
  • V roce 1994 absolvoval na Plzeňské konzervatoři.
  • V letech 1997- 2000 studoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka (jazzové oddělení obor housle). Od roku 2010 je členem FOK.

V roce 1994 nastoupil do Karlovarského symfonického orchestru,ve stejném roce odešel do Plzeňského rozhlasového orchestru. Zde působil 4 roky. Od roku 1998 žije v Praze. Spolupracoval s orchestry FOK, Capella Regia, orchestr Atlantis, PKO, Virtuosi di Praga, CK Vocal a s divadly Archa, Kalich, Dejvickým a Karlínským divadlem, orchestrem činohry Národního Divadla.

S jazzovým  smyčcovým kvartetem (Lamborghini String Quartet), které založil, nahrával a spolupracoval se soubory Nuo, Vertigo Quintet, Navigators, Lanugo, Ondřej Konrád, Iván Gutierrez, Radůza, Iva Bittová, Ida Kelarová, Dara Rollins a dalšími.

Jako host se zúčastnil řady turné do USA, Japonska, Koreje, Austrálie, Nového Zélandu, Ománu a většiny evropských států. Je členem ČNSO, ZOO, Blue Angel Memory Bandu.

Od roku 2010 je stálým členem Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK a smyčcového tria Anety Langerové.

 

Komentáře

  • Radka | 06. 10. 2012 23:18

    1

    Dnes jsem byla na koncertě Anety Ve Vysokém Veselí a byl to super zážitek.Vladan je sympatický houslista.Je radost sledovat jeho hraní na housle.Děkuji za krásný zážitek:-) a fotečku.

Přidat komentář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnuté cookies ve Vašem prohlížeči.HomeO mněMoje kapelaVladan Malinjak


Navigace: